Personal Development Academy

Memnuniyet garantili profesyonel eğitim programları

EĞİTMEN

17+

EĞİTİM

3000+

KURUM

450+

KATILIMCI

400.000+

Personal Development Academy, 2004 yılında kişisel gelişim alanında lider olma amacıyla çıktığı yolda kısa sürede önemli başarılara imza atarak eğitim ve danışmanlık alanında saygın bir yer edinmiştir.

 

Genç ve dinamik bir takımla kişisel ve kurumsal gelişim için memnuniyet garantili* profesyonel eğitim programları düzenleyen, bireysel ve kurumsal danışmanlık çalışmaları yürüten kuruluş, Türkiye’nin alanlarında en yetkin eğitimcilerini kadrosunda bulundurmaktadır. “Gelişim Günleri” organizasyonu ile farklı alanlarda başarıyı yakalamış kişileri katılımcılarla buluşturarak Türkiye’nin en geniş katılımlı kişisel gelişim organizasyonlarını düzenlemiştir.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak özellikle ülkemizin geleceği olan gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için genel katılıma açık ücretsiz etkinliklere de destek vermektedir. TTNET ile birlikte 77 ilde 97 üniversitede gerçekleştirdiği TTNET’le Geleceğini Netleştir projesinde 140 etkinlikte 70.000’i aşkın üniversite öğrencisine ücretsiz olarak kişisel gelişim eğitimi vermiştir.

 

Türkiye’nin 81 ilinde 400.000’i aşkın kişiye eğitim veren PDA Eğitim Danışmanlık, kişisel gelişim olmadan toplumsal gelişim olmayacağı inancıyla ülkemizin geleceğine pozitif katkı için özverili çalışmalarını sürdürmektedir.

*Eğitimlerimizin sonunda yapılan anketlerde memnuniyet oranının yüzde doksanın altında kalması durumunda ücret talep etmiyoruz.

Sürekli Gelişim

Kişisel gelişim olmadan toplumsal gelişim olmayacağına inanıyor, hayata entegre olabilecek bilgileri sürekli gelişime açık bireylerle paylaşıyoruz.

Yüksek Memnuniyet

Bilgi samimi paylaşıldığı taktirde karşıda ilgi uyandırır! Bu sebeple PDA, tüm katılımcıları ile birebir ilgilenir ve bilgiyi kişinin algılama tekniğine göre aktarır.

Global Bilgi

Ulusal ve uluslararası deneyime sahip birçok PDA eğitmeni, bilgiyi kullanabilir seviyede geleceği netleştirmeniz için özenle aktarır.